Ultimele subiecte
» Vand diferite piese MTB (preturi de sh)
Mar Sept 25, 2012 3:49 am Scris de crf1988

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Vin Sept 21, 2012 10:14 am Scris de ciprian

» Cursa de MTB in Galati
Mier Sept 19, 2012 4:16 am Scris de emil

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Mier Sept 19, 2012 1:45 am Scris de Vizitator

» palavrageala...
Dum Sept 09, 2012 9:39 pm Scris de cipt2001

» Vand tricou ciclism
Dum Sept 09, 2012 1:29 pm Scris de Cosminebu

» LA MULTI ANI!!
Sam Sept 08, 2012 12:22 pm Scris de Vizitator

» Vand cursiera Legnano
Sam Sept 08, 2012 10:22 am Scris de crf1988

» Tura prin Dobrogea, 175km, sambata 08.09.2012
Vin Sept 07, 2012 4:30 am Scris de cipt2001

Ne gasesti si pe Facebook!
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

PRIMA ADUNARE GENERALA A CCG

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Re: PRIMA ADUNARE GENERALA A CCG

Mesaj  Vizitato la data de Lun Aug 13, 2012 10:44 am

Doamnelor, domnisoarelor si domnilor, stimati membri ai CCG si simpatizanti, va rog sa alegeti dvs. o locatie in aer liber plus una "indoor" (de back-up), pentru a nu se ajunge ca miercuri la 18.00 sa nu stim unde ne adunam (muti pare ca spera sa scape de A.G. Very Happy )...
Multumesc!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun Aug 13, 2012 11:02 am

Pai mergem la real sau selgros ca au terasele cam goale ...Insa mai bine vorbim in aer liber ,in padure la stadion e o poiana ,apoi daca va impacati mergem la pipa/halba pacii.
Silviu fi mai bland ca nu toata lumea le pune asa bine pe hartie ca tine .Esti the best.Eventual verii Coliba te pot bate daca coopereaza.Smile

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun Aug 13, 2012 12:03 pm

Maus a scris:Pai mergem la real sau selgros ca au terasele cam goale ...Insa mai bine vorbim in aer liber ,in padure la stadion e o poiana ,apoi daca va impacati mergem la pipa/halba pacii.
Silviu fi mai bland ca nu toata lumea le pune asa bine pe hartie ca tine .Esti the best.Eventual verii Coliba te pot bate daca coopereaza.Smile

bifam o prima optiune via Maus: 1 - poiana din paduricea de la stadionul Dunarea Wink
alte optiuni? sau voturi pentru optiunea de fata?

Serifu', am incercat varianta "mai bland", tete-a-tete cu musiu mutulica... n-a mers Smile

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  AndreiCiclistul la data de Lun Aug 13, 2012 12:19 pm

slashu a scris:
Maus a scris:Pai mergem la real sau selgros ca au terasele cam goale ...Insa mai bine vorbim in aer liber ,in padure la stadion e o poiana ,apoi daca va impacati mergem la pipa/halba pacii.

bifam o prima optiune via Maus: 1 - poiana din paduricea de la stadionul Dunarea Wink
alte optiuni? sau voturi pentru optiunea de fata?

Serifu', am incercat varianta "mai bland", tete-a-tete cu musiu mutulica... n-a mers Smile

In padure la stadion vin toti drogatii... Neutral si daca ne vede lumea ca ne adunam acolo o sa zica ca e un fel de adunare homo gang bang party riders in the hood. Let's go tooooo... nu am idee, mai bagati...
AndreiCiclistul

Reputatie : 7
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 22
Localizare : Pe Sa...

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun Aug 13, 2012 12:43 pm

Eu zic ce este bine acolo la Dunarea.....Mai facem si o tura de a lui Maus pana se aduna toti

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun Aug 13, 2012 1:20 pm

Locatie in aer liber as alege Stadionul Dunarea. Sus langa sala sporturilor sau in incinta stadionului pe scaune. Locatie indoor as alege restaurantul/pub de la Vip2000 din tiglina 1. Are destul loc si ne-am putea delecta si cu o bere sau ceva de genul.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Aug 14, 2012 12:21 am

Deci vad ca s-a stabilit oarecum: Miercuri, 15.08.2012, ora. 18:00, in fata la Sala Sporturilor.
Se va discuta despre:
1. Alegerea unei noi conduceri
2. Implicarea CCG in organizarea de actiuni
3. Ce anume doresc membrii CCG - concursuri nationale, promovare, plimbari, intalniri la bere, intreceri locale, s.a.m.d
4. Mentinerea taxei privind cotizatia semestriala
5. ... si lista ramane deschisa pentru propuneri

Astept la sedinta toti membrii CCG care au vizata legitimatia la zi - suntem la mijlocul semestrului si din 31 au achitat 15 (ca sa stiu si eu de la cine imi au suturi in fund).

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Andreea Visan la data de Mar Aug 14, 2012 1:55 am

muti a scris:

Astept la sedinta toti membrii CCG care au vizata legitimatia la zi - suntem la mijlocul semestrului si din 31 au achitat 15 (ca sa stiu si eu de la cine imi au suturi in fund).

Nu stiu,fac si eu parte din club? Question As vrea si eu sa vin dar nu stiu daca se poate! Smile
Andreea Visan

Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2012
Varsta : 26
Localizare : Galati

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Aug 14, 2012 3:38 am

Eu zic sa vii, o parere in plus nu strica Smile
Daca se va vota nu vei vota si atat Razz Si poate te inscrii si tu in club, detalii gasesti pe www.clubciclism.ro

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Andreea Visan la data de Mar Aug 14, 2012 3:44 am

Eu astept legitimatia. Cred ca sunt inscrisa,datele mele le-am dat deja! Smile
Andreea Visan

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Aug 14, 2012 3:47 am

cred ca ne vom intalni pe stadion/ in fata stadionului, pt. ca in fata salii sportului se depoziteaza moviloaie de pamant de la lucrarile vietii de la drumul vietii din orasul vietii... Ne vedem acolo si vedem unde ne proptim.
Tchuss!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Aug 14, 2012 3:48 am

Andreea Visan a scris:Eu astept legitimatia. Cred ca sunt inscrisa,datele mele le-am dat deja! Smile
posibil sa o si primesti la sedinta daca dom' presedinte se misca "cu talent" Smile
foto ai trimis?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Andreea Visan la data de Mar Aug 14, 2012 3:53 am

slashu a scris:
Andreea Visan a scris:Eu astept legitimatia. Cred ca sunt inscrisa,datele mele le-am dat deja! Smile
posibil sa o si primesti la sedinta daca dom' presedinte se misca "cu talent" Smile
foto ai trimis?

Da,de toate si pentru toate! Smile .Eee,acum nu invinovatesc pe nimeni,poate ca sunt treburi mai importante de facut decat legitimatia mea! Eu astept,nu plec nicaieri deocamdata!
Andreea Visan

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Aug 14, 2012 9:06 am

Eu nu vin ca e ziua mea si tre sa va dau de baut Smile)

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  ciprian la data de Mar Aug 14, 2012 9:42 am

Skypici a scris:Eu nu vin ca e ziua mea si tre sa va dau de baut Smile)
Noi nu ne intilnim sa bem ci sa discutam problemele din club,dupa ,fiecare cum se descurca.Intii munca si pe urma distractia.

ciprian

Reputatie : 21
Data de inscriere : 04/08/2011
Varsta : 45
Localizare : GALATI

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Aug 14, 2012 11:47 am

Pana la urma unde ne intalnim???? se poate sa zica cineva locul ala???

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Aug 14, 2012 11:49 am

Mihai Cozma a scris:Pana la urma unde ne intalnim???? se poate sa zica cineva locul ala???

parcarea de la stadionul dunarea , in fata la sala sporturilor , locul unde erau carturile cand erau ele acum 5-6 ani .. :>

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Aug 14, 2012 12:45 pm

parcarea din spatele mac-ului, din fata intrarii in stadionul Dunarea, de putin mai departe de Gelaterie... lamuriti? Smile

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Aug 15, 2012 8:02 am

pentru cei care se intreaba de ce am plecat:
1. - de cand am deschis discutia de adunare, dl. presedinte s-a dat victima (gen "nu tin cu dintii de scaun"), de parca i-a cerut cineva asta - NIMENI decat el n-a pomenit de asa ceva, el a facut-o de vre-o 3 ori in discutiile de pe forum
- azi cand am ajuns deja ma chema "Crin Antonescu" - ergo... eu ii vizam lui scaunul?!

2. - dl. presedinte probabil ca s-a simtit foarte lezat in orgoliul propriu cand am propus o adunare generala, si a trecut imediat la urmatoarea idee negativa, cum ca eu i-as submina autoritatea - eu am incercat doar sa mai misc lucrurile in club, sa-l mai scoatem din letargie si din fuga de responsabilitati care am observat-o in discutiile mele cu dansul (n.a. dl. presedinte), in scop PUR dezinteresat (ce avantaje as avea?) si doar pentru binele clubului si a membrilor sai (printre care ma numaram si eu). Mentionez ca am avut destul de multe discutii (fata in fata sau mail) cu dl. presedinte si nu era "in ceata" in ce priveste "cererile mele"
- azi am fost numit "avocatul poporului" - adica un fel de "bagator in seama cand nu trebuie, ca nu vrea presedintele"

3. - dl. presedinte nu are de obicei stampila clubului la el cand vre-un membru ii plateste cotizatia de membru (nici nu cer asta), insa ar trebui sa aiba acest lucru in vedere cand cere sa vii cu legitimatia stampilata la A.G.. Mai mult, cand m-am oferit sa-i platesc cotizatia nu a acceptat sa o primeasca pe motiv ca "fac destule pentru club"
- azi mi-a fost batut obrazul ca "uite platitori nu fac galagie, dar eu da"

4. - pe langa faptul ca trebuie sa faca altii munca lui, azi dl. presedinte s-a gandit ca nici o asa A.G. nu este buna, deci ce discutam nu se ia in considerare
- ergo, am plecat!

Nu aceasta este ordinea exacta a evenimentelor, insa ele s-au intamplat, iar daca dl. presedinte a catadiscit sa vina "montat" deja cu cateva beri ca sa aiba curajul sa deschida gura cand stie ca nu are dreptate, eu fiind o persoana destul de impulsiva cand am invatat sa-mi controlez impulsivitatea mi-am facut regula "celor 3"... cele 3 azi au fost depasite, astfel ca AM PLECAT!

Cer scuze pentru lungimea mesajului, insa am vrut sa intelegeti de ce am plecat, nu am nimic cu voi (cu nimeni, nici macar cu dl. presedinte) insa mi-a fost demonstrat clar azi ca NU SUNT DORIT ACOLO...

Cu ocazia acestui ultim mesaj pe forum, daca mai era nevoie (dat faptului ca n-am mai platit cotizatia) ies din club. Il rog pe dl. presedinte sa ma contacteze pe mail in termen de o saptamana pentru a stabili ce facem cu site-ul, forumul si alte materiale asupra carora am drepturi de autor.

Mult succes!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Aug 15, 2012 10:19 am

Silviu ,cred ca era mult mai constructiv sa ramai sa putem vorbi.Sunt unul din cei care cred ca internetul deformeaza realitatea ,si ca discutiile fata in fata sunt altceva.In decizii pesonale nu ma amestec ,cu toate ca mi-ar fi placut sa ramai foaia mare in angrenajul clubului ptr ca ai niste calitati de necontestat pentru care eu personal te stimez .Poate ca noaptea e un sfetnic bun ...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Aug 15, 2012 10:48 am

Si eu cred la fel ca Silviu este o persoana cu multe calitati si de care clubul de ciclism are mare nevoie, sper ca norii sa se risipeasca si ca soarele sa revina pentu club.
Sper ca si domnul Presedinte va putea sa faca un pas pt remedierea acestei probleme.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum