Ultimele subiecte
» Vand diferite piese MTB (preturi de sh)
Mar Sept 25, 2012 3:49 am Scris de crf1988

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Vin Sept 21, 2012 10:14 am Scris de ciprian

» Cursa de MTB in Galati
Mier Sept 19, 2012 4:16 am Scris de emil

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Mier Sept 19, 2012 1:45 am Scris de Vizitator

» palavrageala...
Dum Sept 09, 2012 9:39 pm Scris de cipt2001

» Vand tricou ciclism
Dum Sept 09, 2012 1:29 pm Scris de Cosminebu

» LA MULTI ANI!!
Sam Sept 08, 2012 12:22 pm Scris de Vizitator

» Vand cursiera Legnano
Sam Sept 08, 2012 10:22 am Scris de crf1988

» Tura prin Dobrogea, 175km, sambata 08.09.2012
Vin Sept 07, 2012 4:30 am Scris de cipt2001

Ne gasesti si pe Facebook!
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Garboavele XC level II

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos

Re: Garboavele XC level II

Mesaj  Vizitato la data de Mar Apr 10, 2012 3:42 pm

marius_shogun a scris:stie cineva unde putem gasi poze?

marius, pe facebook (clubciclism) gasesti o sumedenie de link-uri catre unde sut pozele Wink

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Apr 10, 2012 8:39 pm

RaC excelente pozele.Si multe.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Apr 10, 2012 10:40 pm

Maus a scris:RaC excelente pozele.Si multe.

Very Happy Mulțumesc. Mă bucur că vă plac. Și cu altă ocazie!

Sunt multe, dar tot nu sunt destule Cool Sper că am prins pe fiecare măcar o dată.

Sunteți liberi să dați mai departe link-ul sau mesajul oricui dorește. (cont facebook eu nu am, așa că acolo nu știu ce „mișcă” ... adică ar prinde bine să fie și acolo anunțate dacă binevoiți)

slashu a scris:Marius, pe facebook (clubciclism) gasesti o sumedenie de link-uri catre unde sut pozele

Silviu, un link ceva, să vadă și ochiul meu... Adică vreau link doar dacă este permis accesul celor fără cont, altfel nu are rost să-mi trimiți. Mulțumesc!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Apr 10, 2012 11:56 pm

RaC a scris:Silviu, un link ceva, să vadă și ochiul meu... Adică vreau link doar dacă este permis accesul celor fără cont, altfel nu are rost să-mi trimiți. Mulțumesc!

M-am lămurit singur... nu vedeam pădurea din cauza copacilor.. am dat de o parte din link-urile de pe facebook.

Pe lângă asta, am încărcat pozele și pe transfer.ro (deși m-am chinuit atât să nu fie nevoie să fac asta, să nu fragmentez în trei linkuri, se pare că tot la opțiunea asta am ajuns).

Sunt trei arhive și link-urile sunt astea:
Part1
Part2
Part3

După cum știți, pe transfer.ro fișierele se păstrează doar 10 zile, așa că cei care sunt interesați ar trebui să le descarce cât mai repede.

O zi bună!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Apr 11, 2012 6:06 am

RaC a scris:
RaC a scris:Silviu, un link ceva, să vadă și ochiul meu... Adică vreau link doar dacă este permis accesul celor fără cont, altfel nu are rost să-mi trimiți. Mulțumesc!

O zi bună!

Din păcate, exact ceea ce voiam să prind am ratat, deși concurentul venise cu ideea. Voiam să prind o săritură sau ceva similar.. să prind o bicicletă în aer, dar nu am avut decât o ocazie. Nu eram pregătit, numărul 6 venea în viteză spunând ceva de genul: dacă mă prinzi în aer ... uite acum vin! Din păcate acea săritură fu exact lângă mine, iar eu aveam montat teleobiectivul... (deci nu aveam cum să îl prind în cadru decât dacă eram la distanță). În poza de mai jos, „prindea viteză”.
Ăsta a fost primul eșec din acea zi! (FAIL #1)

Text preluat din articolul: http://raduclapa.blogspot.com/2012/04/garboavele-xc-2012.html?spref=fb#ixzz1rjyON1hr
scris de Radu Clapa
Under Creative Commons License: Attribution Non-Commercial Share Alike
.

m`a ranit la sufletel ce am citit din textul de mai sus .... , merci oricum . Poate data viitoare voi avea mai mult noroc Sad . Scuzati va rog de off-topic. Eu eram nr 6 , si am zis "daca ma prinzi in saritura esti cel mai tare ...apoi am sarit si am zis "merci esti the best "

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Apr 11, 2012 8:38 am

illie_alex a scris:
m`a ranit la sufletel ce am citit din textul de mai sus .... , merci oricum . Poate data viitoare voi avea mai mult noroc :( . Scuzati va rog de off-topic. Eu eram nr 6 , si am zis "daca ma prinzi in saritura esti cel mai tare ...apoi am sarit si am zis "merci esti the best "

Salut Alex. Scuze. Și pe mine m-a durut să pierd ocazia. Pe bune că îmi venea să-mi dau palme. Dar cum spuneam, cu teleobiectivul montat nu aveam șanse, și dacă încercam să îl schimb când am auzit că vrei să sari nu mai apucam nici să fac poza aia „când prindeai viteză”

Sincer, partea a doua, în care îmi mulțumeai, nu am auzit-o, dar cred că nici tu nu ai auzit când ți-am spus că „nu te pot prinde cu obiectivul ăsta” (e drept, erai în viteză când am spus)

Și eu sper ca data viitoare să ai/să am mai mult noroc!

Toate cele bune!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Garboavele XC level II

Mesaj  Vizitato la data de Mier Apr 11, 2012 11:46 pm

Pozele sunt bine realizate si am observat ca le-ai postat pe mai multe forumuri. Multumim mult.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Joi Apr 12, 2012 7:53 am

domodosola a scris:Pozele sunt bine realizate si am observat ca le-ai postat pe mai multe forumuri. Multumim mult.

Cu plăcere. Având în vedere că a fost concurs național, e normal să caut să dau pozele tuturor. Am postat aici, am trimit mail la trei adrese, am postat pe forumul IașiBike unde sunt membru mai vechi, și unul din mailurile trimise a ajuns pe forumul celor din Tulcea unde nu am cont și nu am considerat necesar să îmi fac.

Dacă au ajuns și în alte părți, cu atât mai bine, eu doar pe astea le știu.

Mulțumesc mult pentru aprecieri, a fost plăcerea mea să fiu acolo și să le fac!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Joi Apr 12, 2012 3:36 pm

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun Apr 23, 2012 4:40 am

Vad ca multa lume a facut rost de poze de la coborarea prin sant. Un link ceva se poate, ca eu am cautat si nu dau de ele nicaieri

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  adi romanu la data de Lun Apr 23, 2012 6:27 am

Pe pagina de Facebook Clubul de ciclism Galati gasesti mai toate linkurile postate!
adi romanu

Reputatie : 12
Data de inscriere : 07/05/2011
Localizare : Galati

Vezi profilul utilizatorului http://dancingmaus.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun Apr 23, 2012 6:44 am

Eu ziceam ca le stiu pe toate de pe facebook. Se pare ca tocmai pozele care le cautam, le-am sarit cu cautatul Smile

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Apr 24, 2012 1:55 am

Gasit rucasc de bicicleta, rosu cu negru, la mine in masina. Cine plange dupa el?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar Apr 24, 2012 7:28 am

muti a scris:Gasit rucasc de bicicleta, rosu cu negru, la mine in masina. Cine plange dupa el?

eu plang dupa orice fel de rucsac Smile)

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum